Сонячна востопка на 1 рамку
- В наявності
- Оптом і в роздріб
2 965 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 636-18-68
Вікторія
- +380 (93) 636-18-68Вікторія
- +380 (66) 236-18-68Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонячна востопка призначена для витоплення натурального бджолиного воску з воскової сировини під дією сонячних променів.
До комплекту каркаса сонячної востопки входить металева скринька зі скляною кришкою-рамою, деко та корито з білої жерсті.
У піддон цієї сонячної востопки вміщується стандартна медова рамка розміром 435Х300 мм. Тому немає потреби вирізати стільники з рамки для перетоплення.
Технічні характеристики сонячної востопки на 1 рамку:
Довжина — 500 мм.
Ширина — 400 мм.
Висота — 150 мм.
Вага — 5 кг.
Місткість рамок — 1 шт.
Об'єм ємності для воску — 2 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АВВ-100 |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Воскотопка |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість рамок | 1 |
| Довжина | 539 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 291 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 965 ₴



