
Відро пластикове прозоре 0,5 л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
9 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (96) 636-18-68
Вікторія
- +380 (93) 636-18-68Вікторія
- +380 (66) 236-18-68Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин Медадар пропонує кругле прозоре відро з пластиковою ручкою. Діаметр відра становить 130 мм, висота – 60 мм. Це зручна та практична ємність, ідеально підходить для зберігання і транспортування меду та інших продуктів. Міцна пластикова ручка полегшує перенесення, а прозорий матеріал дозволяє легко контролювати вміст.
Наш магазин надає зручну доставку по всій Україні через надійні поштові служби з можливістю безпечної оплати при отриманні товару. Ми завжди готові проконсультувати вас і допомогти з оформленням замовлення. Зв'яжіться з нами за телефонами:
- 096 636 18 68
- 095 636 18 68
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для меду |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.5 л |
| Діаметр | 130 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 62 мм |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴



