
Утеплювач (бічний) 450Х350. Комплект з 20 штук.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
720 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 636-18-68Вікторія
- +380 (66) 236-18-68Олександр
Інтернет-магазин Медадар представляє: Боковий утеплювач для вулика, розмір 450х350 мм
Боковий утеплювач для вулика, розміром 450х350 мм, — це ідеальне рішення для підтримання комфортного мікроклімату у вуликах системи Дадан. Утеплювач пошитий з якісного флізеліну та наповнений синтепоном, що забезпечує відмінну теплоізоляцію і створює затишні умови для бджіл, особливо в холодну пору року.
Цей боковий утеплювач (подушка) призначений для встановлення в бокових частинах вулика, допомагаючи підтримувати оптимальну температуру і захищаючи бджіл від перепадів температур та зовнішніх впливів. Легка вага утеплювача і простота встановлення роблять його зручним у використанні для кожного бджоляра.
Основні переваги утеплювача:
- Ефективний захист від холоду;
- Якісні матеріали, що забезпечують довговічність;
- Простота встановлення та легкість у догляді.
Наш магазин надає зручну доставку по всій Україні з можливістю безпечної оплати при отриманні. Звертайтеся до нас за консультацією та замовленням за телефонами:
- 096 636 18 68
- 093 636 18 68
Гарантуємо високу якість товару та швидку доставку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медопром |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | утеплювачі для ульєв |
| Матеріал | Флізелін + синтепон |
| Різновид ульєв | улей Дадан |
- Ціна: 720 ₴



