Повсть 800Х500 мм, комплект 20 штук
- В наявності
- Оптом і в роздріб
920 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 636-18-68
Вікторія
- +380 (93) 636-18-68Вікторія
- +380 (66) 236-18-68Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтернет-магазин Медадар пропонує войлок для вуликів розміром 800Х500 мм. Цей високоякісний войлок ідеально підходить для лежаків на 20 рамок, забезпечуючи надійну теплоізоляцію та захист ваших бджіл від холоду та несприятливих погодних умов.
Доставка по всій Україні: Ми гарантуємо зручну та швидку доставку через поштові служби з можливістю безпечної оплати при отриманні товару.
Для отримання консультацій і розміщення замовлень ви можете звернутися за телефонами:
- 096 636 18 68
- 093 636 18 68
Ми гарантуємо високу якість нашого товару та швидку доставку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Медопром |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 800 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Повсть |
| Утеплювачі, заставні, полотна. | на 20 рамковий улей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴












